Tablica ogłoszeń

Posted · Add Comment

INFORMACJE BIEŻĄCE

KALENDARZ  SPOTKAŃ  Z  MARKIEM  SZOŁTYSKIEM

*. Spotkaniow terozki niy ma skiż tego pierońskigo koronawirusa!

*.

KSIĘGARNIE

Książki Marka Szołtyska są we wszystkich księgarniach i hurtowniach książek, które są chętne do współpracy i nie są zadłużone. Książki te można też zamawiać w naszym internetowym sklepie.

INNE SPOTKANIA Z SZOŁTYSKIEM W INTERNECIE

GAZETY

Aktualnie Marek Szołtysek jest stałym współpracownikiem DZIENNIKA ZACHODNIEGO – felietony w każdy piątek z cyklu – Na śląski rozum. Również w miesięczniku GAZETA RYBNICKA Szołtysek publikuje cykl – Abecadło rzeczy śląskich

RADIO

Aktualnie Marek Szołtysek jest stałym współpracownikiem RADIA FEST, którego można słuchać w internecie: www.radiofest.eu oraz na 100,2 FM. W radiu tym  Marek Szołtysek przygotowuje i czyta wiadomości po śląsku od poniedziałku do piątku o godzinach 12.00; 14.00 i 16.00 (za wyjątkiem  weekendów, świąt i okresu wakacyjnego). Na FEST  ma też Marek Szołtysek swoje  śląskie felietony

TELEWIZJA

Marek Szołtysek współpracował z wieloma telewizjami, ale najcenniejsze są stworzone przez niego trzy cykle filmowe. Jeden dla TVP KATOWICE: ŚLĄSK JEST PIĘKNY(30 odcinków) oraz dwa dla TVS: program S2 ŚLĄSK (50 odcinków) i Słownik śląski (200 odcinków). Programy te wielokrotnie są powtarzane na antenach tych telewizji, ale aktualnie kondycja mediów doprowadziła do chwilowego zaprzestania tej produkcji.

AKTUALNIE Marek Szołtysek co tydzień prowadzi Koncert Życzeń Telewizji Katowice (TVP3 Katowice) oraz również co tydzień program pt. „Godki fest ucieszna” – co można oglądać też w internecie.

 
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake